Call247. Co to jest?

Aplikacje internetowe, Usługi SaaS

Call247 – wtyczka, która zmieni Twoje podejście do obsługi klienta. Koniec z przerywaniem ważnych spotkań przez urywające się telefony. Koniec z dzwonieniem do klientów zupełnie niezainteresowanych produktem. Pora zmienić reguły gry.

Żeby firma mogła prawidłowo się rozwijać, potrzebuje nowych klientów. Jeśli działasz w sieci, wiesz, że istnieje mnóstwo sposobów na zwiększenie konwersji na swojej stronie internetowej. Jednym z najskuteczniejszych jest Call247.

Więcej klientów

Call247 umożliwia Twoim klientom zamawianie połączeń w wygodnej dla nich porze. To zarazem proste i genialne rozwiązanie. Wyobraź sobie, że zamiast dzwonić do klientów, otrzymujesz powiadomienie, że ktoś jest zainteresowany Twoją usługą i prosi o kontakt o określonej godzinie. Zyskujesz zainteresowanego klienta, który tylko czeka, żeby przekonać go do zakupu Twojej usługi lub produktu.

Łatwość obsługi

Instalacja naszej wtyczki jest bardzo prosta i sprowadza się do trzech kliknięć. Możesz zacząć korzystać z niej w dosłownie trzy minuty od zakupu. Możemy też bezpłatnie zainstalować ją na Twojej stronie.

Analiza ruchu na stronie internetowej

Oprócz wtyczki Call247 otrzymujesz od nas panel, w którym możesz sprawdzić statystyki zachowań klientów. Uzbrojony w tę wiedzę, lepiej określisz zachowanie użytkowników Twojej strony.

Wygodna forma kontaktu

Otrzymujesz powiadomienie, gdy pojawia się potrzeba zakupu i klient zamawia połączenie. Innymi słowy płacisz za klienta, który jest o krok od zakupu. Ile? Koszt jednego powiadomienia wynosi zaledwie 0.79 zł. Jeśli nikt nie zamówi połączenia, nie zapłacisz ani grosza. Nic nie ryzykujesz. Możesz tylko zyskać!

Oszczędność czasu

Dzięki tej innowacyjnej metodzie komunikacji częściej rozmawiasz z klientami, którzy są gotowi kupić Twój produkt lub usługę. Znacznie ograniczasz zaś ilość „nietrafionych strzałów”.

Prostota rozliczeń

Płacisz tylko za zamówione przez klientów połączenia. Nic dodać, nic ująć. Bez żadnych ukrytych kosztów.

Chcę zacząć korzystać z Call247!

Przekonaliśmy Cię, że na wdrożeniu Call247 możesz tylko zyskać? Nie zwlekaj! Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę: możesz wypróbować naszą usługę w 100% bezpłatnie. Wystarczy, że wejdziesz na stronę: https://call247.pl/ i skorzystasz z darmowego pakietu powiadamiających smsów.

Przekonaj się, jak ciekawie jest z nami pracować i...

Napisz do nas

Już w pierwszych tygodniach pracy zauważysz  naszą obecność w Twojej firmie.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Getso.pl 2011 – 2019. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Informacja o cookies.