GetsoAgent, nowe narzędzie znacznie podnoszące sprzedaż nieruchomości!

Aplikacje internetowe

352x352W piękny, słoneczny dzień, agent nieruchomości udaje się na spotkanie z potencjalnymi klientami swojego biura. Wie, że mieszkanie, które ma im do zaoferowania, spełnia wszelkie standardy, jest położone w atrakcyjnej lokalizacji, a jego cena mieści się w granicach, którą klienci są gotowi przeznaczyć na wymarzoną nieruchomość. Prezentacja przebiega sprawnie – agent zdaje sobie przecież sprawę z tego, że po umiejętnie przeprowadzonej usłudze homestagingu, mieszkanie naprawdę potrafi zrobić wrażenie i rozkochać w sobie ludzi. Niestety, pomimo że klienci nie mają żadnych zarzutów co do poziomu obsługi, jak i wiedzy agenta na temat samej nieruchomości oraz okolicy, w której się ona znajduje, prezentacja nie kończy się udaną transakcją. Córka klientów stwierdza, że nie odpowiada jej układ przeznaczonego dla niej pokoju, a jako, że jest przysłowiowym oczkiem w głowie swoich rodziców, decydują się oni jednak na znalezienie innej oferty. To oczywiście ich prawo, jednak agent zostaje odprawiony z kwitkiem.

Historia oczywiście fikcyjna, warto jednak odpowiedzieć sobie na pytanie: ile razy znalazłeś się w podobnej sytuacji? Z pewnością nie jest to dla Ciebie nowość. Jakie jest prawdopodobieństwo, że potencjalni klienci, którym nie spodobała się proponowana przez Ciebie oferta, powrócą jeszcze do Twojego biura? Przecież przejrzeli oni już Twoje oferty, wybrali tę najlepszą, jednak nie spełniła ona ich oczekiwań. Oczywiście, jeżeli do Twojej bazy trafi podobna oferta, możesz ich o tym informować. Z pewnością jednak zdajesz sobie sprawę, jak bardzo czasochłonne jest to zajęcie. Pamiętanie o każdym zainteresowanym kliencie, jak i jego szczegółowych preferencjach, jest trudne nawet dla osób zaznajomionych z wszystkimi nowinkami technicznymi, które mogą nam stworzenie takiej bazy klientów ułatwić. A co jeśli powiemy Ci, że istnieje aplikacja, która zrobi to za Ciebie?

Tworząc usługę GetsoAgent, nieustannie myśleliśmy właśnie o takich sytuacjach, jak ta przytoczona na początku artykułu. Chcieliśmy stworzyć urządzenie, które wyręczy agentów nieruchomości w informowaniu potencjalnych klientów o nowych ofertach, zaoszczędzi ich czas i pozwoli skupić się na innych czynnościach. Taki właśnie jest GetsoAgent – to pierwsze na rynku narzędzie, które pozwala klientom biur nieruchomości na aktywację powiadomień o nowych ofertach spełniających ich kryteria, już z poziomu strony internetowej.

GetsoAgent instalowany jest na stronie internetowej biura nieruchomości. Dzięki niemu każdy, odwiedzający stronę potencjalny klient, jest w stanie zapisać się do subskrybcji powiadomień o nowych ofertach, które przekazywane są bezpośrednio do niego, gdy tylko oferta trafi do bazy. Klient może ponadto wybrać formę powiadomień, która mu bardziej odpowiada – może być to SMS lub e-mail. Oczywiście, by nie zasypywać klienta setkami wiadomości o nowych ofertach, przed uruchomieniem subskrypcji określa on najważniejsze kryteria nieruchomości, takie jak preferowany rodzaj transakcji oraz nieruchomości, jej lokalizacja, cena, powierzchnia oraz liczba pokoi. Po włączeniu usługi, klient może odejść od komputera i czekać na wiadomość, do Ciebie dociera natomiast jego gotowy profil, dzięki czemu możesz jeszcze dokładniej poznać zarówno klienta, jak i jego potrzeby oraz preferencje.

Wyobraź sobie więc początkową historię jeszcze raz: córka klientów stwierdza, że nie odpowiada jej układ przeznaczonego dla niej pokoju, a jako, że jest przysłowiowym oczkiem w głowie swoich rodziców, decydują się oni jednak na znalezienie innej oferty. Na szczęście agent nieruchomości wie, w jaki sposób informować klientów o nowych ofertach. Korzystając ze służbowego smartphone’a, wchodzi on na specjalnie dla niego przygotowany, dedykowany panel usługi GetsoAgent i informuje klientów, że jest w stanie zapisać ich kryteria do subskrypcji, dzięki czemu będą oni powiadamiani o interesujących ich ofertach na bieżąco. Nazajutrz do bazy biura nieruchomości trafia podobna oferta, a dosłownie chwilę później klienci otrzymują SMS-a, który ich o tym informuje. Dzięki zawartemu w SMS-ie numerowi oferty, ponownie udają się oni na stronę internetową biura nieruchomości, zapoznają z konkretnymi informacjami i stwierdzają, że warto spróbować. Niedługo po tym, agent słyszy dzwonek swojego telefonu…

Takie zakończenie tej historii jest zdecydowanie lepsze, prawda? Inwestując w GetsoAgenta sprawicie, że tego typu happy endy zrealizują się w rzeczywistości. Jeżeli macie jeszcze jakiekolwiek pytania związane z usługą GetsoAgent, skontaktujcie się z nami juz dziś, a my z chęcią na nie odpowiemy.

Przekonaj się, jak ciekawie jest z nami pracować i...

Napisz do nas

Już w pierwszych tygodniach pracy zauważysz  naszą obecność w Twojej firmie.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Getso.pl 2011 – 2019. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Informacja o cookies.