Inteligentna promocja nieruchomości na Facebooku – aplikacja GetsoDom.

Aplikacje internetowe, Usługi SaaS

W dobie e-marketingu niewątpliwie każdy bez względu na branżę musi mieć świadomość potęgi jaką stał się Facebook oraz potencjału jaki drzemie w social media. Tradycyjna promocja i działania marketingowe prowadzone dostępnymi narzędziami już nie wystarczają, dlatego w getso.pl, wychodząc naprzeciw potrzebom rynku – stworzyliśmy GetsoDom.

GetsoDom to aplikacja stworzona i kierowana do agencji oraz biur nieruchomości, dająca możliwość dotarcia do jeszcze szerszej bazy klientów niż dotychczas.

Wystarczy, że posiadasz konto w serwisie otoDom.pl, a Twoje oferty zostaną automatycznie zaimportowane do naszej aplikacji. Zapewniamy przy tym, że Państwa oferty są w pełni bezpieczne. Sam import odbywa się za pomocą klucza API, szyfrowanego przez wysokiej klasy algorytmy, dzięki czemu nawet my nie znamy Twoich danych.

Zalety aplikacji to niewątpliwie czytelna i przejrzysta prezentacja ofert oraz dostęp do wygodnej i bardzo szybkiej wyszukiwarki z możliwością filtrowania.

Prezentacja pojdynczej oferty zawiera wszystkie informacje, takie jak cena, metraż, lokalizacja, opis nieruchomości oraz galeria zdjęć.

Poza infomacjami, aplikacja posiada możliwość komentowania oraz formularz kontaktowy, dzięki któremu klient będący zainteresowany ofertą, może w łatwy sposób nawiązać kontakt ze agentem.

Natomiast za pomocą funkcji „Zobacz ofertę” istnieje możliwość przekierowania klienta do serwisu otoDom lub Państwa stronę www.

Wykorzystaj promocję oferty zwiększając zasięg i jej skuteczność.

Utrzymuj bezpośrednie relacje z klientem w mediach społecznościowych.

Zaoszczędź swój czas i pieniądze dzięki systemowi inteligentnej promocji!

Pozwól aplikacji samodzielnie w intuicyjny sposób dbać o wizerunek oferty przez efektywną promocję.

Przekonaj się, jak ciekawie jest z nami pracować i...

Napisz do nas

Już w pierwszych tygodniach pracy zauważysz  naszą obecność w Twojej firmie.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Getso.pl 2011 – 2019. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Informacja o cookies.