Nowe trendy w rozrywce

Aplikacje internetowe

partybox-logo

Mimo świata całkowicie opanowanego przez media społecznościowe niemal w każdej branży, firma getso.pl nieustępliwie znajduje w nim niewykorzystany potencjał.

Po niewątpliwym sukcesie jaki odniosła aplikacja GetsoDom wraz z jej inteligentnym systemem promocji, nie ustajemy w dalszych działaniach – przypominamy, że z aplikacji korzysta również Polska Federacja Rynku Nieruchomości.

Branżą, która wydawać by się mogła za przesyconą mnogością aplikacji jest niewątpliwie branża rozrywkowa. W ferworze konkursów, zabaw i innych działań, gdzieś po drodze pominięci zostali liderzy w aspektach rozrywki – jesteście ciekawi o kogo może chodzić?

W dniu dzisiejszym prezentujemy Wam najnowszy produkt getso.pl – Party Box jest to aplikacja przeznaczona dla dyskotek czy klubów muzycznych – działająca na stronie fanowskiej klubu. Choć wydawać się to może nieprawdopodobne, to jednak, w tym momencie klubowicze jak i właściciele lokali pozostawieni są „sami sobie”.

Mało powiedzieć, że jest to pewnego rodzaju centrum promocyjne, aplikacja daje możliwość zarządzania praktycznie całością działań klubu w mediach społecznościowych. Tworzenie wydarzeń i galerii to zbyt mało, by zyskać kogoś lojalność – aplikacja już w tym miejscu zyskuje przewagę. Umożliwia organizowanie wydarzeń, dodawanie ich do kalendarza imprez oraz zapraszanie fanów i odliczanie do rozpoczęcia kolejnej imprezy.

Niewątpliwie pierwszą i najważniejszą  kwestią jest to, że klub poszerzając swoją działalność promocyjną nie musi szukać nowych dróg promocji, są one na wyciągnięcie ręki. Facebook w Polsce liczy już ponad 14 mln użytkowników i za pewnik przyjąć można, że duża części z nich wybiera właśnie kluby muzyczne jako miejsca:  spotkań, zabawy czy rekreacji.

kodAplikacja zależnie od wybranego pakietu posiada wiele funkcji. Na szczególną uwagę zasługuje program lojalnościowy Party+, który znajduje się w aplikacji. Fan przy wejściu do klubu lub podczas dokonywania zakupów w barze otrzymuje kupon zawierający kod QR, który skanując za pomocą telefony lub przepisując go w aplikacji zbiera punkty Party+, a następnie wymienia je na nagrody.

Aplikacja umożliwia generowanie kuponów promocyjnych rozdawanych podczas imprez. Administrator decyduje o tym czego dotyczyć będzie promocja. Kupony mogą posłużyć również jako prezent dla klubowiczów w dniu ich urodzin – aplikacja pamięta o każdym użytkowniku w dniu jego święta.

Co ciekawe aplikacja nie służy tylko użytkownikom. Pole reklamowe oddane do dyspozycji klubu znajdujące się obok galerii zdjęć z imprez pozwoli polepszyć relacje z obecnymi partnerami  oraz pozyskać nowych.

Zapraszamy również do zapoznania się z aplikacją w praktyce na: https://getso.pl/aplikacje-facebook/party-box/

Party Box rozkręca imprezy już na Facebooku!

 

Przekonaj się, jak ciekawie jest z nami pracować i...

Napisz do nas

Już w pierwszych tygodniach pracy zauważysz  naszą obecność w Twojej firmie.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Getso.pl 2011 – 2019. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Informacja o cookies.