Zwiększ sprzedaż – promując z aplikacją GetsoSklep.

Aplikacje internetowe, Usługi SaaS

Kwestia e-marketingu, która w ostatnim czasie stała się nieodzownym elementem relacji biznesowych i wydaje się już dotyczyć Nas wszystkich. Media społecznościowe przejmują kontrolę nad grupami dyskusyjnymi oraz tematycznymi.

Promocja produktów w portalu, jakim jest Facebook już nie dziwi nikogo, tak samo jak obecność w nim rzeszy klientów, zatem czyż nie jest to idealna okazja by zwiększyć sprzedaż i zyski?

Nie pozwól by Twój klient tonął pośród setek rozrzuconych ofert, jakie obecnie oferuje rynek!

Nasza Aplikacja jaką jest GetsoSklep w szybki sposób pozwoli dotrzeć licznej grupie użytkowników do Twojego asortymentu.

Importowanie produktów nigdy nie było tak proste!
Wystarczy, że posiadasz plik XML z opisami produktów, posiadanymi w ofercie. Jeśli jest on zgodny z jednym z formatów porównywarek cenowych dostępnych na polskim rynku możesz rozpocząć korzystanie z GetsoSklep od zaraz, a lista oferowanych przez Ciebie produktów będzie synchronizowana przez całą dobę.
Przejrzysty i estetyczny wygląd wraz z błyskawiczną wyszukiwarką gwarantują wysoką prezencję produktów.

Prezentacja szczegółowa wybranego produktu zawiera opis produktu oraz galerię zdjęć.

Funkcja „Kup w sklepie” przenosi automatycznie użytkownika do Państwa serwisu, gdzie dokonuje On zakupu wybranego wyrobu.

Umieszczaj wyjątkowe oferty bezpośrednio na swojej tablicy za pomocą funkcji „Promuj ten produkt” lub korzystając z opcji Autopromocji pozwól aplikacji zrobić do za Ciebie!

Przekonaj się, jak ciekawie jest z nami pracować i...

Napisz do nas

Już w pierwszych tygodniach pracy zauważysz  naszą obecność w Twojej firmie.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Getso.pl 2011 – 2019. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Informacja o cookies.