Co robimy?

Rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb.

Rozwiązania internetowe

Nie jest ważne, czy potrzebujesz prostej strony czy zaawansowanej aplikacji internetowej, nasze podejście zawsze będzie identyczne. Działamy, by stworzone przez nas produkty były przyjazne dla użytkownika, proste w użyciu i skuteczne w działaniu, dzięki czemu stale podnosimy komfort korzystania z nich.

Pozycjonowanie & Reklama

Możesz mieć świetny produkt, najniższe ceny, najlepszą obsługę i dalej nie zarabiać na sprzedaży w internecie, bo nie jesteś widoczny. W reklamie liczy się skuteczność, dlatego każda kampania przygotowana jest dla Ciebie indywidualnie, by realizowała Twoje cele podnosząc zysk z inwestycji.

Marketing & Branding

Każdy biznes musi zarabiać, każda marka potrzebuje reklamy, a każda reklama potrzebuje celu. To właśnie Twój cel przyświeca nam podczas naszych działań! Dzięki niemu każdego dnia pomagamy, byś mógł otrzymać jeszcze więcej i rozwijać się jeszcze szybciej dzięki naszym rozwiązaniom.

GetsoDom - skuteczna promocja nieruchomości

Aplikacja do skutecznego i automatycznego promowania wybranych ofert biura nieruchomości bezpośrednio na Facebooku według ustalonych przez Ciebie parametrów.

Więcej

Wszelkie prawa zastrzeżone © Getso.pl 2011 – 2019. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Informacja o cookies.