Mural dla Fundacji DOM Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym w Opolu

Mniej więcej rok temu postanowiliśmy, że oprócz działaności czysto biznesowej, musimy zrobić także coś charytatywnie. Coś na czym nic nie …

Mniej więcej rok temu postanowiliśmy, że oprócz działaności czysto biznesowej, musimy zrobić także coś charytatywnie. Coś na czym nic nie zarobimy, a jeszcze dołożymy swoją „cegiełkę”.

Tak oto przed Wami piękny i wyjątkowy Mural dla Fundacji, która codziennie wykonuje kawał ciężkiej, ale wartościowej pracy.

Mamy nadzieję, że teraz każdy opolanin przechodzący wzdłuż Odry zapozna się z działalnością Fundacji DOM Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym w Opolu i wspomoże tę inicjatywę!

Dziękujemy wszystkim, którzy nam pomogli przy tej pracy. Jednak największe podziękowania kierujemy właśnie do Państwa Jednorogów, którzy zaufali naszym dobrym intencjom i zgodzili się na współpracę.

Dziękujemy także miastu Opole za bardzo dobrą współpracę i oddanie miejsca pod nasz mural!
Za wykonanie dziękujemy grupie MURKI, którzy wykonali kawał solidnej pracy przy malowaniu.

Już niedługo oficjalne odsłonięcie Muralu! Więcej informacji wkrótce 

Pamiętajcie: KRS 000 000 7685

#nicniejestniemozliwe

Zobacz wideo:
https://www.nto.pl/wiadomosci/opole/a/niezwykly-mural-powstal-w-opolu-wideo-zdjecia,12401750/

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Powiązane artykuły

Spacer dróżkami hipertekstu

Co charakteryzuje teksty internetowe oraz odróżnia je od tradycyjnych, ukazanych w druku? Z pewnością ich hipertekstualność. Treści te są już statyczne, ustalone raz na zawsze, zastygłe w jednej pozie – ich cechą jest dynamiczność. Wraz z pojawieniem hipertekstów co bardziej ... czytaj więcej