Dlaczego my?

Pokażemy Ci lepszą drogę

Getso.pl powstało w trakcie ewolucji wielu innowacyjnych pomysłów. Pierwotną formą była platforma, która na celu miała zrzeszanie lokalnych dostawców produktów i usług. W drodze dystrybucji idei oraz coraz większego poznawania potrzeb klientów, firma przeszła istną rewolucję, by dalej pełnić misję zwiększania sprzedaży i dochodów klientów z sektora B2B, jednak tym razem za pośrednictwem największego obecnie medium – internetu.

Jako przedsiębiorstwo stale poszukujemy innowacyjnych rozwiązań – czerpiąc z własnych doświadczeń i potrzeb naszych klientów oraz stale dynamicznie rozwijającego się rynku. Naszym celem jest dawanie wysokiej jakości – w obecnej sytuacji rynkowej, gdy bardzo łatwo można wpaść w pułapkę sprzedażową i narazić własną firmę na straty poprzez nieprofesjonalnie wykonaną usługę, źle zaplanowaną kampanię czy niepoprawnie działającą stronę w wyniku czego traci się klientów i pieniądze. Dlatego w Getso skupiamy się na współpracy i partnerstwie, by móc dać klientowi to czego potrzebuje, w najlepszej możliwej jakości.

Naszymi klientami są przedsiębiorstwa działające w szeroko pojętym biznesie, ponieważ współpracujemy zarówno z rynkiem nieruchomości, jak i branżą beauty, transportem, agencjami rekrutacji i szeregiem innych branż – jesteśmy wszędzie tam, gdzie biznes potrzebuje informatyzacji oraz dobrze działającej i przynoszącej zwroty reklamy internetowej.

Naszym klientom szczególnie pomogliśmy podczas promocji ich marek w internecie za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz innych dostępnych i odpowiednich dla nich narzędzi – uprzednio weryfikując lub niejednokrotnie tworząc od nowa strategię marketingową firmy. Rozwiązaliśmy wiele problemów dotyczących komunikacji z klientami oraz ich obsługi – za pośrednictwem dedykowanych aplikacji, stron czy sklepów internetowych, gdzie głównymi założeniami była monetyzacja biznesu i działań związanych z zakresem informatycznym, jak i opracowanie oraz wdrożenie modeli sprzedażowych.

Nasze działania zawsze nastawione są na współpracę partnerską, ponieważ wierzymy, że tylko wspólna realizacja celu daje gwarancję sukcesu.

Wartości, w które wierzymy to:

Indywidualna potrzeba klienta

To jaki masz problem, w jakich okolicznościach i czego oczekujesz jest dla nas najważniejsze, bo tylko wtedy możemy spełnić Twoje potrzeby. Nawet jeśli nie do końca wiesz w czym rzecz, to naszą misją jest dojść do sedna problemu i znaleźć dla Ciebie rozwiązanie.

Wysoka jakość pracy

Dawanie z siebie wszystkiego podczas realizacji każdego projektu czy kampanii to coś, co jest dla nas równie ważne jak Twoje potrzeby. To utrzymanie najwyższej możliwej jakości pozwoliło nam na posiadanie tak szerokiego grona zadowolonych klientów.

Uczciwość i partnerstwo

Istnieje wielu handlowców czy agencji, które sprzedają Ci cokolwiek będziesz gotów kupić, przez co w konsekwencji możesz stracić pieniądze, narazić Twój biznes i stwierdzić, że to nie działa… My możemy dać Ci gwarancję, że nie kupisz u nas czegoś, co na pierwszy rzut oka jest nieskuteczne – wolimy odmówić realizacji, niż narazić klienta na straty, tak ze zwykłej ludzkiej uczciwości.

Przekonaj się, jak ciekawie jest z nami pracować i…

Napisz do nas

Już w pierwszych tygodniach pracy, zauważysz  naszą obecność w Twojej firmie.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Getso.pl 2011 – 2019. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Informacja o cookies.