Investdom Nieruchomości

Strona internetowa, system CRM

Investdom to sieć biur nieruchomości, działająca na terenie południowej Polski. Firma zajmuje się również doradztwem kredytowym oraz kompleksową obsługą i przygotowaniem inwestycji developerskich. Naszym zadaniem było stworzenie nowej strony internetowej firmy.

Paleta kolorów

Red

#d91e26

Light Grey

#eeeeee

Dark Gray

#666666

Typografia

Helvetica Neue

Helvetica Neue

Caveat

Pierwsza wersja przygotowanej przez nas strony dla sieci Investdom uruchomiona została w 2013 roku. Była ona zmodyfikowaną wersją dotychczasowej strony internetowej biura – w branży IT kilka lat oznacza zazwyczaj znaczną zmianę standardów, dlatego też przyszedł w końcu czas na opracowanie zupełnie nowej wersji strony.

Aktualną stronę internetową opracowaliśmy od podstaw. Kolorystyka strony nawiązuje do identyfikacji wizualnej sieci – kolory zaczerpnięte zostały z logo Investdom Nieruchomości. Dominującymi barwami są więc czerwień oraz różne odcienie szarości.

Elementem zasługującym na wyróżnienie jest z pewnością przyjazna dla użytkownika wyszukiwarka nieruchomości. Pozwala ona potencjalnemu klientowi na wybór kryteriów takich jak rodzaj nieruchomości, ilość pokoi czy charakter transakcji już z poziomu strony głównej.

Na stronie głównej znajduje się również licznik, który na bieżąco sumuje wszystkie oferty nieruchomości obsługiwane przez sieć Investdom. Dzięki niemu użytkownik ma świadomość, że trafił na stronę doświadczonej sieci, która zajmuje się obsługą dużej liczby nieruchomości, co z pewnością przekłada się na profesjonalizm w działaniu.

Życzeniem klienta było wyeksponowanie na stronie inwestycji developerskich. Dlatego też, oprócz podstrony stworzonej specjalnie dla tego rodzaju inwestycji, informacje na ich temat pojawiają się również na stronie głównej oraz podstronach pojedynczych ofert nieruchomości.

Warto nadmienić, iż to, jakie inwestycje developerskie wyświetlają się na innych podstronach, zależne jest od oddziału sieci Investdom Nieruchomości, który aktualnie został wybrany przez użytkownika strony.

Gotowy do współpracy?
Wszelkie prawa zastrzeżone © Getso.pl 2011 – 2019. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Informacja o cookies.