Królestwo Dzieci

Sklep internetowy

Królestwo Dzieci to jeden z największych sklepów internetowych w branży dziecięcej w Polsce. Od 2007 roku sklep przekazuje rodzicom zabawki, które nie tylko bawią, ale też uczą i wspierają rozwój dzieci od pierwszych chwil. Naszym zadaniem było przygotowanie nowego sklepu internetowego.

Paleta kolorów

Yellow

#ffcb04

Orange

#ff7f00

Green

#62af02

Blue

#1a88ff

Typografia

Lato

Lato

Poprzednia witryna sklepu utrzymana była w kolorystyce zielonej. Uznaliśmy, że sklep, którego oferta przynosi dzieciom radość, potrzebuje w tej kwestii nieco urozmaicenia. Do zieleni dodaliśmy więć inne żywe, tęczowe kolory, które sprawiają, że strona nabrała bardziej radosnego wydźwięku.

Zadaniem sklepu internetowego jest skuteczna sprzedaż. Witryna zachęca użytkownika sklepu do kontynuowania zakupów m.in. przy pomocy licznika, który na bieżąco informuje klienta o kwocie zakupów, jaka musi zostać jeszcze wydana, aby przyznana została darmowa dostawa zamówionego towaru.

Aby podkreślić oryginalność produktów znajdujących się w ofercie Królestwa Dzieci, na stronie głównej wyszczególniono najważniejsze marki sprzedawanych zabawek, takie jak Hasbro, Lego, Fisher-Price czy Barbie. Strona główna zawiera również informacje o produktach promocyjnych oraz polecanych.

Oferta sklepu pogrupowana jest na odpowiednie podkategorie, uszeregowane nie tylko pod kątem rodzaju zabawki, ale też płci dziecka, dla którego zabawka ma zostać zakupiona. Podstrona pojedynczego produktu zawiera wszelkie niezbędne dla użytkownika informacje, takie jak stan magazynowy, cena i termin wysyłki oraz szczegółowe parametry zabawki.

Gotowy do współpracy?
Wszelkie prawa zastrzeżone © Getso.pl 2011 – 2019. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Informacja o cookies.