Marketing & Branding

Marketing tworzy i napędza największe marki świata.

Inbound marketing

Wedle założeń marketingu przychodzącego najlepiej jeśli klient sam znajdzie nadawcę reklamy i podejmie działania, na których nam zależy. Żeby to osiągnąć trzeba dobrze znać grupę docelową i zbudować w niej świadomość marki. W Getso.pl robimy to na co dzień.

Social Media

Social media to dziś nie tyle sposób komunikacji, co obecny stan rozwoju sieci. Komentujemy, udostępniamy i lajkujemy wszystko, każde działania w sieci jest jawne. W tym świecie bardzo ważny jest sposób w jaki nasza firma nawiązuje relacje z klientami.

Projekty graficzne

Tworzymy projekty graficzne dla małych i dużych firm. Potrafimy tchnąć życie w nawet najbardziej wyświechtane logotypy. Tworzymy reklamy przekonujące i trafne. Nasz zespół grafików do najlepsi ludzie w branży.

Promocja marki

Marka w dzisiejszych czasach musi oferować coś więcej niż „profesjonalizm” i „indywidualne podejście do klienta”. To wyświechtane hasła. Prawdziwy branding to coś więcej. W Getso.pl tworzymy marki rozpoznawalne przez wszystkich.

Identyfikacja wizualna marki

Marka musi się wyróżniać. Musi mieć logo stworzone przez ludzi, którzy wiedzą jak sprzedawać za pomocą obrazów, musi być spójna i zachęcać do utożsamienia się z nią. W Getso.pl wiemy jak o to zrobić.

Strategia marketingowa

Podejście strategiczne w marketingu pozwala osiągać więcej w krótkim czasie. Mamy narzędzia, które pozwalają nam mierzyć skuteczność kampanii reklamowych w sieci i wiemy jak ich używać.
Wszelkie prawa zastrzeżone © Getso.pl 2011 – 2019. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Informacja o cookies.