Pozycjonowanie & Reklama

Pozycjonowanie i reklama pozwolą Ci w pełni rozwinąć biznes w internecie.

Remarketing

W dzisiejszych czasach wiemy kto odwiedził Twoją stronę. Wiemy też, jakie produkty oglądał i w którym momencie opuścił witrynę. Możemy dla takich klientów wysyłać reklamy, które skłonią ich do ponownego odwiedzenia strony i zrealizowania celu. Służą do tego kampanie remarketingowe.

Kampanie YouTube

Telewizja, a potem internet zmieniły tradycyjne podejście do reklamy. Szacuje się, że reklama wideo angażuje użytkowników nawet o 70% bardziej niż reklama tekstowa. Wykorzystaj to, prowadząc z nami kampanię na YouTubie, największym serwisie filmowym świata.

Reklamy Google AdWords

AdWords to wyjątkowa forma reklamy. Trafia do użytkowników dokładnie w momencie, w którym potrzebują danego produktu bądź usługi. Poprowadzimy dla Ciebie dedykowaną kampanię i zwiększymy przychody Twojej firmy.

Reklamy Facebook

Facebook to największa platforma społecznościowa świata. Ilość zarejestrowanych użytkowników przekracza miliard. To wprost nieograniczona ilość potencjalnych klientów. Przekonaj się jak prowadzimy kampanie reklamowe na portalu Zuckerberga.

Pozycjonowanie / SEO

Pozycjonowanie to najprawdopodobniej najlepsza forma marketingu w sieci, ponieważ poprawia widoczność Twojej strony na różne zapytania użytkowników wpisywane w wyszukiwarkę. Nasz zespół wie jak sprawić, by Twoją stronę codziennie odwiedzało setki ludzi. Przekonaj się sam!

Kampanie SEM

Marketing w wyszukiwarce to metoda pozyskania klientów stosowana przez największe firmy świata. Dołącz do nich i daj się poznać dzięki kampanii płatnych linków. Płacisz tylko za zainteresowanego klienta, nie za wyświetlenia!
Wszelkie prawa zastrzeżone © Getso.pl 2011 – 2019. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Informacja o cookies.