Ciekawe porady dotyczące Facebooka i jego obsługi.

Reklama w Social Mediach

porady dotyczące FacebookaKażdy, kto obsługuje fanpage wie jak ważne i bezcenne są porady dotyczące Facebooka, które ułatwiają codzienną pracy przy tym portalu. Dlatego dzisiaj podajemy Wam kilka wskazówek, możliwe, że niektóre już znacie. Jednak z pewnością komuś się one przydadzą!

Uzyskiwanie bezpośrednich linków do postów.

Często chcemy komuś wysłać czyjś post, ale nie umiemy wyłuskać bezpośredniego linka. Wtedy najczęstszym rozwiązaniem było wysłanie ogólnego linka do profilu z adnotacją, kiedy post był wrzucony.

Jednak jest na to sposób, dodatkowo niezwykle prosty. Wystarczy kliknąć w godzinę dodania danego posta. Automatycznie kieruje nas do wybranego wątku, a na pasku w przeglądarce mamy gotowego linka do skopiowania

Planowanie udostępnień.

Często nasi klienci proszą o udostępnienie danego posta o konkretnej godzinie. Bądź sami widzimy interesującą treść, ale godziny aktywności mówią, że trzeba się się wstrzymać godzinę lub dwie. Jest to o tyle męczące, gdyż musimy przerywać naszą pracę i wrzucać później tego posta.

Rozwiązanie? Uzyskujemy linka do danego postu w sposób podany powyżej. Następnie wchodzimy na naszą stronę i wklejamy tegoż linka. Automatycznie pojawi się skopiowany post. W takim momencie usuwamy niepotrzebny już link, tworzymy ciekawą i odpowiednią treść, a następnie planujemy posta wg wytycznych swoich bądź klienta. Efekt jest taki sam, jak przy zwykłym udostępnieniu, a nasza praca idzie według ustalonego rytmu!

Wyszukiwanie użytkowników

Dzwoni numer, którego nie znasz? Dostałeś maila bez podpisu? Facebook pomoże Ci przy tym. Wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarkę niebieskiego portalu którąś z opcji (nr telefonu bądź maila), a Facebook, jeżeli ma przypisanego do niego użytkownika wskaże go w wynikach. Może jest to bardziej ciekawostka, niż typowa porada, jednak sprawdza się w wielu sytuacjach. My osobiście polecamy!

Więcej ciekawostek, już wkrótce!

Przekonaj się, jak ciekawie jest z nami pracować i...

Napisz do nas

Już w pierwszych tygodniach pracy zauważysz  naszą obecność w Twojej firmie.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Getso.pl 2011 – 2019. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Informacja o cookies.