GetsoPlus – Społecznościowy program lojalnościowy

Reklama w Social Mediach

Cover_getso+

Promocje, rabaty, gratisy – to właśnie elementy mające za cel przyciągnięcie nowych klientów lub utrzymanie już aktualnych klientów firm.

„Dla fanów z Facebooka 10% zniżki” – tego typu promocje w dobie rozwiniętych mediów społecznościowych to codzienność, jednak nie wielu ze sprzedawców zdaje sobie sprawę, albo też nie robi im to specjalnej różnicy, że takie realizowanie promocji było, jest i prawdopodobne cały czas będzie nielegalne w świetle korzystania z Facebooka.

„Co zatem zrobić w sytuacji, gdy Fani powoli zaczynają mieć dosyć nieregulaminowych promocji, a zwykłe oklepane konkursy już nie zaciekawiają?”

Z analogiczną sytuacją spotkaliśmy się w kwestii pośredników nieruchomości podczas prac nad aplikacją GetsoDom, wszędzie natłok promocji i ofert, a drogi dialogu brak, więcej szczegółów o rozwiązaniu można znaleźć w artykule Nowe możliwości aplikacji GetsDom.

g+

W jaki sposób takie rozwiązanie zaadaptowaliśmy na potrzeby innych? Wszyscy działający aktywnie na Facebooku, którzy chcą wynagrodzić swoich stałych klientów za lojalność  mają ku temu doskonałą okazję. Aplikacja GetsoPlus jest kolejnym produktem zaprojektowanym i stworzonym w całości przez getso.pl. Umożliwia ona uruchomienie własnego programu lojalnościowego dla stałych klientów firmy w sposób bardzo prosty i przyjazny dla użytkownika.

Oferowane na rynku do tej pory programy lojalnościowe, nie różniły się od siebie praktycznie niczym! Ciągle wpadamy w ten sam schemat: zarejestruj dane – posiadaj ze sobą kartę/kupon lojalnościowy – zbierz 55  pieczątek  – odbierz nagrodę. GetsoPlus skraca wyżej opisaną procedurę do minimum. Wszystko co potrzebuje Twój Klient, to być tam gdzie już jest ponad 14 milionów Polaków, czyli na Facebooku.

fbplusqr

Jak działa system?

Bardzo prosto! Za zakupy towarów lub usług w sklepie uczestnicy programu GetsoPlus otrzymują Punkty+, które dodają do swojego konta na Facebooku. Zastosowanie kodów QR w połączeniu z tradycyjnym kodem alfanumerycznym umożliwia dodawanie punktów z dwojaki sposób, przez zeskanowanie kodu dowolnym czytnikiem kodów QR dostępnym na większości telefonów lub przepisanie kodu na Facebooku w aplikacji Getso+. Operacja dodania Punktu+ przez użytkownika zajmuje nie więcej niż 10 sekund! Jedynym warunkiem dołączenia do promocji jest „Polubienie” strony profilowej firmy na Facebooku.

Jaka jest różnica między GetsoPlus, a standardowym programem lojalnościowym?

Ogromna, gdyż poza nowymi fanami, aplikacja oferuje potężne narzędzie w relacjach Klient – Firma otwierające między Nimi nowe możliwości dialogu. Fani na stronach firm mogą umieszczać swoje wpisy oraz uwagi, a co w sytuacji, gdy firma ma ciekawy komunikat dla fanów i jednocześnie obawia się zaginięcia informacji w natłoku zalewających codziennie Nasze tablice wpisów? Aplikacja GetsoPlus została wyposażona w skrzynkę wiadomości, od teraz żadna z Twoich promocji nie zostanie pominięta przez klientów. Takiego rodzaju rozwiązanie gwarantuje dotarcie wiadomość do każdego użytkownika programu lojalnościowego, po pojawieniu się wiadomości w skrzynce  użytkownik informowany jest o tym za pomocą powiadomienia na Facebooku. Poza przesyłaniem wiadomości aplikacja, pamięta także o  użytkownikach obchodzących urodziny, wysyłając im życzenia lub zapraszające do skorzystania z „urodzinowego” bonusu.

Program dzięki swojej prostocie połączonej z systemem zabezpieczeń daje niewyobrażalne możliwości. Każdy z kodów jest unikalny i możliwy do wprowadzenia tylko raz, a nagrody definiowane są w stu procentach przez organizatora. Ich odbiór odbywa się również za pomocą unikalnych kuponów realizacyjnych.

Więcej informacji na temat programu znaleźć można na stronie www.fbplus.pl lub skanując umieszczony w artykule kod QR.

Przekonaj się, jak ciekawie jest z nami pracować i...

Napisz do nas

Już w pierwszych tygodniach pracy zauważysz  naszą obecność w Twojej firmie.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Getso.pl 2011 – 2019. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Informacja o cookies.