Reklamy Google AdWords

SŁOWA, KTÓRE SPRZEDAJĄ WIĘCEJ

Google AdWords to system reklamowy, który pozwala na prowadzenie kampanii linków sponsorowanych w wyszukiwarce Google. Ten typ reklamy w internecie można uznać za podstawę, jeśli chcemy ZWIĘKSZYĆ SPRZEDAŻ I ZASIĘG ROZPOZNAWALNOŚCI MARKI.

O korzyściach z Reklam Google Adwords można by pisać doktorat i niejedną książkę o słusznej objętości. Oto główne z nich:

Ogrom możliwości

Reklama Google AdWords nie sprowadza się jedynie do wyświetlania banerów. Możliwości, jakie stwarza są ogromne. Potrzebujesz rozpromować swoją markę? Nic prostszego. Chciałbyś zbudować grono lojalnych klientów? Proszę bardzo. To niesamowite jak blisko jest dzisiaj klient i przedsiębiorca, ich wzajemna komunikacja jest osiągana między innymi właśnie dzięki kampaniom reklamowym Google AdWords.

Światocentryzm

Jeśli posiadasz produkty lub usługi, które mogą być sprzedawane na całym świecie, nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś docierał do klientów w każdej części świata. Wystarczy, że sprecyzujesz odpowiednią grupę docelową i przygotujesz reklamy.

Nastawienie na cel

Kampanie Google AdWords mogą być kierowane do wysoce sprecyzowanej grupy docelowej. Możesz przygotować reklamy dla bardzo konkretnych ludzi według miejsca, czasu, tematu, czy zainteresowań. TO CO BYŁO MARZENIEM PRZEDSIĘBIORCÓW OD DZIESIĄTEK LAT DZISIAJ JEST NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI.

Elastyczność

Kampania reklamowa Google AdWords ma to do siebie, że w każdej chwili możesz ją zmienić, żeby dostosować się do sytuacji/konkurencji etc.. Pozwala to na wyższą efektywność, szczególnie jeśli zaprzęgniesz Google Analytics do pomiarów skuteczności swoich działań. Monitorowanie skuteczności + zmiany w zgodzie z twardymi danymi pochodzącymi z analizy to recepta na sukces.

Stosunek ceny do możliwości

Kampanie Google Adwords nie byłyby tak popularne, gdyby nie były przystępne cenowo. W systemie Google’a dostajesz więcej za mniej. Radio i telewizja wydają się być niemal prymitywne, kiedy zestawimy je z AdWordsami. Bardzo korzystny model rozliczeń niewątpliwie wpłynął na taki obraz sytuacji.

WIEMY JAK SPRAWIĆ, BY KAMPANIA ADWORDS PRZYNIOSŁA ZYSKI TWOJEJ FIRMIE

Jeśli to Cię nie przekonuje, to już nic nie jest w stanie Cię przekonać. Przestań wydawać pieniądze na ulotki i banery. Odpuść sobie reklamy w radiu i telewizji. Postaw na reklamy Google Adwords – słowa, które sprzedają. Chętnie poprowadzimy dla Ciebie próbną kampanię.

Przekonaj się, jak ciekawie jest z nami pracować i...

Wypełnij formularz

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić odnoście reklam Adwords

Wiedza czeka, zapraszamy do lektury.
Google Partners a dobór agencji SEM – wybierz najlepiej!

Google Partners to specjalny projekt firmy Google, który skierowany jest do agencji marketingowych działających w sieci. Jego celem jest wspieranie […]

EdgeRank, czyli co odpowiada za zasięgi postów

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co stoi za zasięgiem publikowanych postów na Facebooku i dlaczego post nie dociera do wszystkich fanów […]

Co skłania klienta do zakupów przez internet?

Czy ktoś z Was zauważył zmianę w podejściu klientów do zakupów przez internet? Jeszcze parę lat temu uchodziło to za niebezpieczne […]

Nowości na Instagramie

Coraz silniejsze powiązania z Facebookiem sprawiają, że Instagram jest aktualnie najszybciej rozwijającą się aplikacją w mediach społecznościowych. Z miesiąca na […]

Wszelkie prawa zastrzeżone © Getso.pl 2011 – 2018. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Informacja o cookies.