Reklamy Google AdWords

SŁOWA, KTÓRE SPRZEDAJĄ WIĘCEJ

Google AdWords to system reklamowy, który pozwala na prowadzenie kampanii linków sponsorowanych w wyszukiwarce Google. Ten typ reklamy w internecie można uznać za podstawę, jeśli chcemy ZWIĘKSZYĆ SPRZEDAŻ I ZASIĘG ROZPOZNAWALNOŚCI MARKI.

O korzyściach z Reklam Google Adwords można by pisać doktorat i niejedną książkę o słusznej objętości. Oto główne z nich:

Ogrom możliwości

Reklama Google AdWords nie sprowadza się jedynie do wyświetlania banerów. Możliwości, jakie stwarza są ogromne. Potrzebujesz rozpromować swoją markę? Nic prostszego. Chciałbyś zbudować grono lojalnych klientów? Proszę bardzo. To niesamowite jak blisko jest dzisiaj klient i przedsiębiorca, ich wzajemna komunikacja jest osiągana między innymi właśnie dzięki kampaniom reklamowym Google AdWords.

Światocentryzm

Jeśli posiadasz produkty lub usługi, które mogą być sprzedawane na całym świecie, nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś docierał do klientów w każdej części świata. Wystarczy, że sprecyzujesz odpowiednią grupę docelową i przygotujesz reklamy.

Nastawienie na cel

Kampanie Google AdWords mogą być kierowane do wysoce sprecyzowanej grupy docelowej. Możesz przygotować reklamy dla bardzo konkretnych ludzi według miejsca, czasu, tematu, czy zainteresowań. TO CO BYŁO MARZENIEM PRZEDSIĘBIORCÓW OD DZIESIĄTEK LAT DZISIAJ JEST NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI.

Elastyczność

Kampania reklamowa Google AdWords ma to do siebie, że w każdej chwili możesz ją zmienić, żeby dostosować się do sytuacji/konkurencji etc.. Pozwala to na wyższą efektywność, szczególnie jeśli zaprzęgniesz Google Analytics do pomiarów skuteczności swoich działań. Monitorowanie skuteczności + zmiany w zgodzie z twardymi danymi pochodzącymi z analizy to recepta na sukces.

Stosunek ceny do możliwości

Kampanie Google Adwords nie byłyby tak popularne, gdyby nie były przystępne cenowo. W systemie Google’a dostajesz więcej za mniej. Radio i telewizja wydają się być niemal prymitywne, kiedy zestawimy je z AdWordsami. Bardzo korzystny model rozliczeń niewątpliwie wpłynął na taki obraz sytuacji.

WIEMY JAK SPRAWIĆ, BY KAMPANIA ADWORDS PRZYNIOSŁA ZYSKI TWOJEJ FIRMIE

Jeśli to Cię nie przekonuje, to już nic nie jest w stanie Cię przekonać. Przestań wydawać pieniądze na ulotki i banery. Odpuść sobie reklamy w radiu i telewizji. Postaw na reklamy Google Adwords – słowa, które sprzedają. Chętnie poprowadzimy dla Ciebie próbną kampanię.

Przekonaj się, jak ciekawie jest z nami pracować i...

Wypełnij formularz

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić odnoście reklam Adwords

Wiedza czeka, zapraszamy do lektury.
Przygotuj swój fanpage na święta

Czarny piątek i cyber poniedziałek za nami, więc jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, najwyższy czas zabrać się za organizację świątecznych […]

Jak zautomatyzować raporty Google AdWords/Ads

Dobre wyniki to jedno, lecz jeszcze nie wszystko. Następnie trzeba przedstawić korzystne dla firmy rezultaty jej właścicielom; najlepiej – w […]

Kłopotliwe kampanie AdWords – jak sobie z nimi poradzić?

Zanim przystąpisz do swojej pierwszej kampanii reklamowej Google Ads warto byś zapoznał się z problemami, na które natykają się początkujący […]

Kampania produktowa: problemy z GTIN – jak je rozwiązać?

Gdy prowadzisz kampanię reklamową Google Ads, możesz natrafić na różne przeciwności. Dobrze więc w porę zapoznać się z niektórymi zagadnieniami. […]

Wszelkie prawa zastrzeżone © Getso.pl 2011 – 2019. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Informacja o cookies.