Rozwiązania internetowe

Rozwiązania internetowe dla Twojego biznesu

Aplikacje na Facebooka

Tworzenie aplikacji Facebookowych to nasza specjalność. Pomogliśmy już wielu firmom rozwinąć potencjał biznesowy poprzez dedykowane aplikacje.

Hosting stron

Mamy doświadczenie w hostowaniu dużych witryn, w których ilość unikalnych użytkowników przekracza kilka milionów miesięcznie. Jeśli szukasz bezpiecznego miejsca na swoją stronę, pocztę lub pliki, dobrze trafiłeś.

Systemy CMS

Tworzymy unikalne Systemy Zarządzania Treścią dopasowane do Twoich potrzeb. To nie tylko puste hasło. Ty potrzebujesz intuicyjnego panelu do zarządzania stroną. My tworzymy go dla Ciebie. Po prostu.

Systemy CRM

Zastanawiasz się jak uprościć swoje relacje z klientem? Jak szybko zidentyfikować, którzy z nich są dla Ciebie kluczowi i generują najwięcej zysków? Takim celom służą dedykowane rozwiązania CRM.

Sklepy internetowe

Z roku na rok coraz więcej ludzi decyduje się na kupno w internecie. Nic dziwnego, że branża e-commerce rozwija się tak dynamicznie. Planujesz sklep i nie wiesz jak zacząć w internecie? Pomożemy Ci.

Strony internetowe

Jesteśmy profesjonalistami w zakresie tworzenia stron internetowych. Dziesięcioletnie doświadczenie i setki zadowolonych klientów mówią same za siebie. Dołącz do nich i zobacz jak strona internetowa generuje zyski dla Twojej firmy!
Wszelkie prawa zastrzeżone © Getso.pl 2011 – 2019. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Informacja o cookies.