Systemy CMS

CMS to klucz do wygodnej obsługi Twojej strony internetowej

W nie tak zamierzchłych czasach, kiedy jeszcze internet nie był podstawowym medium komunikacyjnym, do zarządzania stronami internetowymi potrzeba było administratora, który czuwał nad każdą najdrobniejszą zmianą w kodzie strony. Wszystko zmieniło się od kiedy powstały Systemy Zarządzania Treścią (Content Management System), czyli właśnie CMSy.

Systemy CMS to podstawa!

Dzięki CMSom administrowanie i zarządzanie stroną internetową stało się dużo prostsze i, co być może ważniejsze, zlikwidowało problem z transparentnością.

Strona stworzona na bazie CMSa, takiego jak WordPress czy Drupal, jest czytelna dla niemal każdego programisty.

W Getso.pl korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań, by uczynić Twoją stronę internetową prostą w zarządzaniu i obsłudze. Tworzymy indywidualne rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb, byś nawet bez większej znajomości języków programowania mógł sobie poradzić z publikacją postu, czy prostą edycją.

Postaw na Getso.pl, a przygotujemy dla Ciebie stronę, o której marzysz!

Budujemy w oparciu o WordPressa, z którego korzysta około 30% stron w sieci, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy postawili Twoją stronę na dowolnym, wybranym przez Ciebie CMSie.

Przekonaj się, jak ciekawie jest z nami pracować i...

Napisz do nas

Już w pierwszych tygodniach pracy zauważysz  naszą obecność w Twojej firmie.

Wiedza czeka, zapraszamy do lektury.
Kiedy wybrać stronę typu one page

Być może spotkałeś się już z pojęciem strony one page. Jednak nie wiesz dokładnie, czym się charakteryzują tego rodzaju witryny. […]

Języki programowania: PHP

PHP to wieloparadygmatowy, skryptowy język programowania stworzony w celu generowania dynamicznych stron internetowych i budowania aplikacji webowych. Brzmi zawile? Zaraz […]

O WordPressie słów kilka

Dla wielu to niemal synonim strony internetowej. I nic dziwnego. W końcu obsługuje około 27% witryn internetowych w całej sieci. […]

Co to jest sidebar?

Jeśli jeszcze nie wiesz, czym jest i jak nazywa się to małe okienko wysuwające się z lewej strony okna strony […]

Wszelkie prawa zastrzeżone © Getso.pl 2011 – 2019. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Informacja o cookies.