GetsoDom

Importowanie ofert nieruchomości nigdy nie było tak proste. Wystarczy, że korzystasz z oprogramowania naszych Partnerów, eksportujesz oferty w formacie Oferty.net lub posiadasz konto w serwisie otoDom.pl a Twoja strona w serwisie Facebook posiada minimum 2000 polubień.

Podczas składania zamówienia na GetsoDom, w zależności od metody importu, którą wybierzesz, otrzymasz dane dostępowe do dedykowanego konta FTP, gdzie będziesz mógł umieszczać pliki ZIP z ofertami nieruchomości lub zostaniesz poproszony o podanie danych otoDom WebAPI, umożliwiających automatyczny import ofert nieruchomości.

Dla klientów korzystających z programów dla biur nieruchomości naszych Partnerów, umożliwiamy automatyczny import ofert nieruchomości bezpośrednio z używanego programu.

Zapewniamy najwyższe standardy bezpieczeństwa. Twoje dane API oraz szczegółowe informacje na temat ofert nieruchomości nie zostaną ujawnione osobom trzecim.

Wysokiej klasy algorytmy szyfrujące sprawiają, że nawet my nie znamy Twoich danych API. Nam możesz zaufać! Bezpieczeństwo danych klientów jest naszym priorytetem.

Ułatw swoim klientom znalezienie wymarzonego mieszkania lub domu w zaledwie kilka sekund! Nasze filtry pozwalają zawęzić wyszukiwanie do konkretnej ceny, metrażu, lokacji, ilości pokoi, a nawet miasta czy dzielnicy!

Po znalezieniu przez użytkownika aplikacji interesującej go oferty i kliknięciu w jej miniaturkę, aplikacja wyświetla dokładny opis oferty.

Zaoszczędź swój czas i pieniądze! Zadbaj o wizerunek Twojej Agencji Nieruchomości także na Facebooku.

Aplikacja umożliwia prezentację ofert agencji nieruchomości w serwisie społecznościowym. Zakładka „Oferty Nieruchomości” zawiera aktualną bazę ofert agencji nieruchomości, wraz z najważniejszymi informacjami na ich temat, takimi jak cena, metraż oraz umiejscowienie nieruchomości.

Ze względu na nowe wymogi platformy Facebook nasza aplikacja dedykowana jest dla fanpage z minimalną ilością 2000 polubień.

 

Starter

499,00 zł rocznie

do 3000 ofert nieruchomości

Business

699,00 zł rocznie

bez limitu ofert nieruchomości

Dołącz do grupy nowoczesnych agentów już teraz!

Zacznij korzystać ›

Podane ceny są cenami netto, nie zawierają podatku VAT (23%)