Berendowicz & Kublin

Strona internetowa

Berendowicz & Kublin to jedna z najważniejszych marek fryzjerskich w Polsce. Na jej silną pozycję na rynku składa się zarówno prestiżowa Akademia Szkoleniowa, jak i sieć salonów fryzjerskich. Dla marki świadczymy kompleksową obsługę – jednym z jej zadań było opracowanie nowej strony internetowej Berendowicz & Kublin.

Paleta kolorów

Black

#000000

Dark Gray

#666666

Light Gold

#e5c890

Typografia

Open Sans

Open Sans

Wyzwaniem przed którym stanęliśmy przy realizacji projektu było zaprezentowanie wszelkich informacji na temat marki Berendowicz & Kublin w możliwie najbardziej przejrzysty i przyjazny dla użytkownika sposób – począwszy od prezentacji marki, poprzez poszczególne salony i ofertę szkoleń i kursów, na różnych możliwościach współpracy kończąc.

Dominujące kolory na stronie to odcienie czerni oraz złota. Z jednej strony podkreślają one prestiż marki Berendowicz & Kublin, z drugiej natomiast stanowią odzwierciedlenie klasycznych kolorów włosów, czyli czerni i blondu.

Strona internetowa, poza charakterem stricte informacyjnym, oferuje również szereg funkcjonalności, takich jak umówienie wizyty online, zapisanie się na kurs lub szkolenie, czy też zapoznanie się z ofertą produktów marki Takara Belmont, których wyłącznym dystrybutorem w naszym kraju jest właśnie marka Berendowicz & Kublin.

Ze strony internetowej w łatwy sposób przejść można do unikatowej platformy szkoleniowej Step4Hair, a także sklepu Berendowicz & Kublin, oferującego szeroką paletę produktów związanych z fryzjerstwem.

Gotowy do współpracy?
Wszelkie prawa zastrzeżone © Getso.pl 2011 – 2019. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Informacja o cookies.