Higma Service

Strona internetowa

Higma Service to firma, której misją jest dostarczanie nowoczesnych i kompleksowych rozwiązań w zakresie czystości i higieny. Jest ona autoryzowanym dystrybutorem marek, takich jak Diversey, Taski czy Tork. Naszym zadaniem było opracowanie nowej strony internetowej firmy.

Paleta kolorów

Pure Blue

#469cf1

Black

#000000

Grey

#ececec

Typografia

Source Sans Pro

Source Sans Pro

W momencie projektowania nowej strony internetowej, Higma Service była już marką rozpoznawalną na rynku ogólnopolskim. Dlatego też kolorystyka strony internetowej została dostosowana do identyfikacji wizualnej firmy – kolorem przełamującym klasyczną czerń oraz szarość jest zaczerpnięty z logo marki odcień błękitu.

Życzeniem klienta było wyszczególnienie misji, wizji i wartości firmy, zastosowanie zdjęć dużego formatu, a także rozszerzenie dotychczasowej strony internetowej o bazę wiedzy w formie bloga.

Ze względu na współpracę firmy Higma Service ze znanymi, dużymi markami, nowa strona internetowa miała mieć charakter korporacyjny. Naszym celem było więc znalezienie “złotego środka” – zaprezentowanie profesjonalnej firmy, która od 1998 roku sukcesywnie podbija rynek czystości i higieny, a także stworzenie strony bardzo przyjaznej i intuicyjnej dla odbiorcy, a więc potencjalnego klienta.

Doświadczenie firmy przedstawione zostało przy pomocy podstrony “O nas”, gdzie użytkownik może zapoznać się z historią firmy, jej celami, strategią, partnerami, a także szeregiem certyfikatów i referencji. Wiedza zdobywana przez lata działań na rynku przekazywana jest z kolei w formie interesujących artykułów na blogu.

Strona została zaprojektowana tak, by potencjalny klient nie zagubił się w mnogości usług oferowanych przez firmę Higma Service. Już strona główna pozwala odbiorcy na wskazanie swojej branży, dzięki czemu ma on pewność, że oferta zostanie dostosowana dokładnie do jego potrzeb. W przypadku dalszych pytań może on wybrać również najbardziej dogodną dla niego formę kontaktu.

Wśród dodatkowych funkcjonalności wymienić należy jeszcze Mapę Przedstawicieli Handlowych, która umożliwia szybkie odnalezienie najbliższego przedstawiciela, a także możliwość zapisania się do newslettera, dzięki któremu użytkownik strony może być na bieżąco z nowościami produktowymi.

Gotowy do współpracy?
Wszelkie prawa zastrzeżone © Getso.pl 2011 – 2019. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Informacja o cookies.