Banery Reklamowe Google Ads

Oferta i Cennik

Tworzenie kampanii Google Ads to duże wyzwanie. Trzeba przecież tak ją zaplanować, aby dotarła precyzyjnie do grona odbiorców docelowych. Ale to i tak dopiero połowa sukcesu. Jego drugą część stanowią atrakcyjne grafiki. Nie oszukujmy się, niezbyt ciekawa ilustracja skutecznie zniechęca internautę do jakiejkolwiek interakcji z promocją. To zresztą nie takie trudne, w internecie mamy tyle ciekawych miejsc, ze wszystkich stron napierają na nas zdjęcia i grafiki. Łatwo stracić uwagę.

Jednak da się zaciekawić użytkownika sieci niebanalnym banerem. Chwytliwe hasło ozdobione miłym dla oka projektem graficznym wykonają wielką robotę. Zależnie od Twoich wymagań, zaprojektujemy dla Ciebie statyczny baner w jednym z 10 dostępnych rozmiarów lub też stworzymy animację w typie motion design.

Cennik

 • Statyczne banery reklamowe od 400 zł
 • Animowane banery reklamowe od 500 zł

Cena obejmuje 10 najpopularniejszych wymiarów

Co Zyskujesz?

 • 1

  Budowa świadomości marki

  Banery z reklamami krążą po sieci. Trafiają do odpowiednich ludzi, którzy zaczynają rozpoznawać Twoją markę. I łączą ją z efektownymi grafikami.

 • 2

  Szeroki zasięg w sieci

  Możesz dotrzeć z promocją do naprawdę wielu klientów. Zoptymalizowane grafiki trafią do najbardziej wartościowych użytkowników sieci.

 • 3

  Wzrost profitów

  Renoma firmy jest wartością bezcenną. Interesujące jest też to, że wraz z nią wzrastają zyski ze sprzedaży.

Zamów