Agencja marketingowa Zielona góra

Agencja marketingowa Zielona Góra

Witamy Cię w wirtualnych progach agencji marketingu internetowego. Nasza stacjonarna siedziba, co prawda, mieści się w Opolu, niemniej dla branży, w której się realizujemy, nie ma to większego znaczenia. Obsługujemy wszakże klientów ze wszystkich polskich województw. Odnosi się to na przykład do Zielonej Góry w Lubuskim. Miasto to jest ważnym ośrodkiem przemysłowym i handlowym w regionie. Nie brakuje w nim więc firm, które rywalizują ze sobą w Sieci. Cyfryzacja społeczeństwa zmieniła nasze życia pod wieloma aspektami. Osoby prowadzące działalność biznesową, by odnieść sukces, przeważnie powinny zainwestować w promocję internetową. Korzystają więc z usług agencji marketingowych – jak choćby nasza. 

 

Koncentrujemy się na czterech aspektach e-marketingu. Fundamentem jest strona internetowa, stanowiąca swoistą wizytówkę. Tworzymy więc funkcjonalne i estetyczne strony WWW. Również je pozycjonujemy w wyszukiwarkach, czyli sprawiamy, że są widoczne dla potencjalnych klientów. W tym zakresie m.in. robimy content marketing oraz linkowanie, czyli link building, zewnętrzne (artykuły sponsorowane czy odnośniki z for) i wewnętrzne (kierując określone linki do pożądanych podstron).

Agencja reklamowa Zielona Góra

Ponadto zajmujemy się też reklamami internetowymi, emitowanymi za pośrednictwem platform Facebook Ads oraz Google Ads, docierając nimi do wyselekcjonowanych grup odbiorców. Oferujemy i pakiety z usługami (SEO + reklamy), i te pojedyncze działania, które uznasz za najkorzystniejsze dla profilu swojej firmy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu celem otrzymania wszelkich niezbędnych informacji!