Pozycjonowanie Bytom

Historia Bytomia sięga czasów dawnych. Dość powiedzieć, że już w XI wieku, na Wzgórzu Świętej Małgorzaty powstał pierwszy gród bytomski. Walnie przyczynił się do tego pierwszy król Polski Bolesław Chrobry. Do dziś zachowały się w tym mieście liczne zabytki, na uwagę zasługuje między innymi średniowieczny układ urbanistyczny centrum miasta. Z jednej więc strony Bytom osadzony jest mocno w historii, ale z drugiej – spogląda optymistycznie w przyszłość. Świadczą o tym liczne inwestycje oraz różnego rodzaju firmy. Ich właściciele zastanawiają się, co zrobić, aby osiągnąć sukces. Niewątpliwie warto wykorzystać potencjał internetu. Służy do tego pozycjonowanie, nazywane również z angielskiego SEO.

Pozycjonowanie stron internetowych Bytom

W pozycjonowaniu stron internetowych, chodzi o to, aby pojawiała się w wyszukiwarce na wyselekcjonowane frazy. Określamy je również słowami kluczowymi, gdyż są bardzo istotne dla danej branży. Dobierzemy je z myślą o Twojej firmie, aby dostarczyły Ci wartościowych użytkowników. Wartościowych – tzn. takich, którzy staną się Twoimi wiernymi nabywcami Twoich usług bądź produktów.

W przypadku pozycjonowania na frazy ze słowem“Bytom” proponujemy SEO lokalne. Dzięki niemu usłyszą w okolicy o Twojej ofercie. Jeśli wyrazisz potrzebę, poszerzymy kolekcję słów kluczowych o sąsiednie miejscowości lub województwa. Jako lider na rynku lokalnym być może zechcesz wkrótce zajść jeszcze dalej i zaistnieć na większą skalę, na przykład krajową. Wówczas właśnie na ten cel nakierujemy strategię.

SEO Bytom – co Ci oferujemy

Pozycjonowanie w Bytomiu wymaga profesjonalnej obsługi. Zaczynamy od audytu SEO Twojej strony. W oparciu o niego tworzymy listę zaleceń do wdrożenia. Analizujemy konkurencję, oceniając, co warto wykorzystać, a co odrzucić. Zdobyta wiedza pozwala na to, aby ich wyprzedzić.

Następnie optymalizujemy stronę (on page SEO). Najpierw ulepszamy aspekty techniczne. Następnie oceniamy i doskonalimy jej warstwę merytoryczną (content SEO).  Równolegle zamawiamy artykuły na branżowych portalach, pozyskując cenne linki zewnętrzne. 

Gruntownie przemyślane działania dadzą konkretne owoce w postaci wzrostu widoczności w wyszukiwarce Google!