Pozycjonowanie Prudnik

Blisko granicy z Czechami położony jest Prudnik. To miasto, które korzeniami sięga zamierzchłych czasów. Niegdyś sądzono, że swoje początki zawdzięcza templariuszom, co okazało się wytworem wybujałej fantazji. W istocie jego powstanie wiąże się z  czeskim szlachcicem Wokiem. W Prudniku istniał niegdyś zamek. Jedynym śladem po nim jest wieża Woka. To jeden z wielu zabytków, które świadczą o bogatej historii miasta. Z drugiej strony Prudnik to prężnie rozwijający się ośrodek. Przejawia się to poprzez inwestycje oraz istniejące firmy. Przedsiębiorcy starają się różnymi metodami dotrzeć z ofertą do klienteli. W dobie internetu wskazane jest pozycjonowanie strony internetowe. OK., ale o co chodzi?

Pozycjonowanie stron internetowych Prudnik

W pozycjonowaniu stron internetowych, chodzi o to, aby pojawiała się w wyszukiwarce na wyszukane frazy. Określamy je również słowami kluczowymi, gdyż są bardzo istotne dla danej branży. Dobierzemy je z myślą o Twojej firmie, by skierować w jej stronę strumień klientów.

W przypadku pozycjonowania na frazy ze słowami “Prudnik” proponujemy SEO lokalne. Dzięki niemu usłyszą o Twojej działalności biznesowej w okolicy. Jeśli wyrazisz potrzebę, poszerzymy kolekcję słów kluczowych o sąsiednie miejscowości lub województwa. Jako lider na rynku lokalnym być może zechcesz zawędrować jeszcze wyżej, sprawiając, że Twoja marka będzie rozpoznawalna w całym kraju. Na taką ewentualność również jesteśmy przygotowani.

SEO Prudnik – co Ci oferujemy

Pozycjonowanie w Prudniku wymaga profesjonalnej obsługi. Zaczynamy od audytu SEO Twojej strony. W oparciu o niego tworzymy listę zaleceń do wdrożenia. Analizujemy kroki, jakie zdążyła wykonać konkurencja. Skupiamy się na ich słabszych i mocniejszych stronach. Planujemy strategię, dzięki której ich dogonimy.

Następnie optymalizujemy stronę (on page SEO), doskonaląc ją pod względem technicznym, wizualnym oraz merytorycznym (content SEO). Pamiętamy i o tym, by zbudować dla niej mocny profil linków (link building).

Dobrze zaplanowane działania dadzą konkretne owoce w postaci wzrostu widoczności w wyszukiwarce Google!