Pozycjonowanie Opole

Pozycjonowanie stron internetowych Opole

Zwiększ swoją widoczność w wyszukiwarce Google na lokalnym rynku. Zostań liderem w swojej branży.

0
Projektów SEO
0
Specjalistów SEO/SEM
0
Monitorowanych fraz
Opole jako stolica woj. opolskiego to bardzo perspektywiczne pod wieloma względami miasto. Raz do roku, mówi się o nim w całej Polsce, a to ze względu na ogólnokrajowy Festiwal Polskiej Piosenki. Natomiast pozytywny klimat dla inwestycji dostrzegają przedsiębiorcy. Codziennie powstają nowe firmy, które chcą szybko zaistnieć na rynku – i dotyczy to każdej branży. A konkurencja nie próżnuje. Jak zaistnieć? Trzeba się pojawić w wyszukiwarce Google, w innym wypadku, nikt o Tobie nie usłyszy. Dlatego tak ważne jest pozycjonowanie, które znamy również pod nieco tajemniczą nazwą – SEO (Search Engine Optimization).

W pozycjonowaniu stron internetowych, chodzi o to, aby pojawiała się w wyszukiwarce na wyszukane frazy. Określamy je również słowami kluczowymi, gdyż są bardzo istotne dla danej branży. Dobierzemy je z myślą o Twojej firmie, aby przyniosły Ci na witrynie wartościowy ruch. Wartościowy – tzn. konwertujący, przekładający się na wzrost dochodów.

W przypadku pozycjonowania na frazy ze słowami “opolskie”, “Opole” proponujemy SEO lokalne. Dzięki niemu usłyszą o Twojej działalności biznesowej w okolicy. Jeśli wyrazisz potrzebę, poszerzymy kolekcję słów kluczowych o sąsiednie miejscowości lub województwa. Jako lider na rynku lokalnym być może zechcesz wkrótce rozpostrzeć skrzydła i zaistnieć na większą skalę, na przykład krajową. Oferujemy wtedy pozycjonowanie na nieco ogólniejsze frazy.

SEO Opole – co Ci oferujemy

Pozycjonowanie w Opolu wymaga profesjonalnej obsługi. Zaczynamy od audytu SEO Twojej strony. W oparciu o niego tworzymy listę zaleceń do wdrożenia. Analizujemy kroki, jakie zdążyła wykonać konkurencja. Skupiamy się na ich słabszych i mocniejszych stronach. Planujemy strategię, dzięki której dogonimy i prześcigniemy rywali.

Następnie optymalizujemy stronę (on page SEO), dbając w pierwszej kolejności o kwestie techniczne oraz wysoką jakość językową merytoryczną treści (content SEO). Równocześnie zamawiamy artykuły na branżowych portalach, pozyskując linki zewnętrzne.

Zharmonizowane działania dadzą konkretne owoce w postaci wzrostu widoczności w wyszukiwarce Google!

  • Audyt strony internetowej wraz z analizą konkurencji
  • Działania on-site (m.in. zarządzanie treścią, linkowanie wewnętrzne)
  • Działania off-site (m.in. pozyskiwanie linków, buzz marketing)
  • Pozycjonowanie strony na frazy z największym realnym potencjałem ruchu
  • Optymalizacja witryny w celu zwiększenia ogólnej widoczności witryny w Google
  • Kwartalny raport SEO z merytorycznymi wnioskami
  • Dedykowanego specjalistę SEO + IT

Cena od
600 zł
netto miesięcznie

Zamów

Kontakt

Zaufali Nam

Działamy w całej Polsce

Pozycjonowanie Opolskie

pozycjonowanie Nysa

pozycjonowanie Kluczbork

pozycjonowanie Brzeg

Pozycjonowanie Śląskie

pozycjonowanie Chorzów

pozycjonowanie Katowice

Pozycjonowanie Dolnośląskie

Pozycjonowanie Małopolskie