Audyt Google Ads

Oferta i Cennik

Zainwestowałeś już w kampanię Google Ads, ale nie jesteś do końca zadowolony. Coś nie gra. Nie osiągasz takich efektów, jakie byś chciał mieć. Wiesz, że można by ją lepiej poprowadzić. Zróbmy to razem!

Zgłoś się do nas, a wykonamy audyt prac, jakie wykonała inna agencja SEM. Przeanalizujemy dogłębnie dotychczasową kampanię. Warto, by spojrzał na to ktoś z zewnątrz – czyli chłodnym, obiektywnym okiem.

Aby postawić trafną diagnozę, sprawdzimy efektywność kampanii Google Ads pod kilkoma kątami:

  • Struktura kampanii – sprawdzimy jej podział, wnikniemy w profil konta pod względem jego prawidłowej konfiguracji. I zasugerujemy, co należałoby zoptymalizować.
  • Słowa kluczowe – właściwy ich dobór to pierwszy krok do efektywnej kampanii Google Ads. To dzięki nim trafisz do swoich klientów. Zweryfikujemy ich wartość i zaproponujemy te, które są bardziej korzystne dla Twojej firmy.
  • Teksty reklamowe – właściwie dobrane słowa przemówią do internautów. I żywo skłonią ich do konwersji.
  • Budżet na kampanię – zbadamy, czy go nie przepalasz. Pewnie wiele można zrobić, aby go pełniej wykorzystać.
  • Targetowanie – jest wiele możliwości targetowania odbiorców docelowych. Prześledzimy, czy zostały wybrane te najlepsze.

Tyle jest do zrobienia… Zwróć się z tym do nas – chętnie się tym zajmiemy!

Co otrzymasz?

Zainwestowałeś już w kampanię Google Ads, ale nie jesteś do końca zadowolony? Coś nie gra? Nie osiągasz takich efektów, jakie byś chciał mieć?

Wiesz, że można by ją lepiej poprowadzić? Sprawdzimy ją dla Ciebie, podpowiemy co może być nie tak, a co można poprawić.

600 zł
netto

Zamów
Zamów