Reklama tekstowa & GDN

Oferta i Cennik

Kampanie tekstowe Google Ads w sieci wyszukiwania są idealnym rozwiązaniem dla każdej branży, produktu czy usługi – bez względu na rozmiary firmy! Jest to elastyczne rozwiązanie. Poprzez sukcesywną optymalizację kampanii możemy dowolnie modelować jej strategię i cele marketingowe. I to na każdym etapie operacji – aby przynosiła Twojej firmie wymierne zyski. Jeżeli zależy Ci na zwiększeniu liczby konwersji to za cel kampanii przyjmiemy generowanie realnych i miękkich leadów sprzedażowych. A może chcesz zwiększyć liczbę odwiedzin na stronie? Nasi specjaliści zadbają o to, abyś pozyskiwał jak najwięcej kliknięć przy założonym budżecie reklamowym.

Misją Getso.pl jest uczciwe i w pełni transparentne rozliczanie się za leady i realne szanse sprzedażowe. Opcjonalnie reklamę tekstową w wyszukiwarce wspomagamy kampanią w sieci reklamowej (reklama banerowa). Jej zadaniem jest zwiększenie świadomości marki / produktu oraz ponowne dotarcie z reklamą do użytkownika (remarketing).

Sprawimy, że potencjalny klient nie zapomni o Tobie czy koszyku porzuconym w sklepie internetowym. Opierając się na synergii działań, zwiększamy świadomość marki i napędzamy sprzedaż!

Co otrzymasz?

 • Research i regularny audyt słów kluczowych
 • Angażujące treści reklamowe
 • Reagowanie na trendy branżowe
 • Kampanie GDN + remarketing
 • Zdefiniowanie konwersji i celów reklamowych

+ jednorazowo kreacja graficzna reklam – 400 zł (opcjonalnie)

Minimalny budżet emisyjny: 500 zł
+ 12% od kwoty budżetu powyżej 1500 zł.

Cena od
700 zł
netto miesięcznie

Zamów

Co Zyskujesz?

 • 1

  Wartościowy ruch

  Odpowiednio określona kampania i dobrane słowa kluczowe bardzo szybko przyniosą Twojej stronie wartościowy ruch.

 • 2

  Wysokie wyniki wyszukiwań

  Twoje reklamy będą się wyświetlać w pierwszych wynikach wyszukiwań. Reklamy Google Ads natychmiast poprawią widoczność Twojej witryny w wyszukiwarce Google.

   

 • 3

  Konwersje

  Zamienimy ruch na stronie w liczne konwersje, leady sprzedażowe i wyznaczone cele marketingowe.

 • 4

  Lojalność i remarketing

  Zbudujesz mocną relację z użytkownikiem. Dotrzesz do nich ponownie dzięki kampanii remarketingowej w obydwu sieciach – reklamowej oraz wyszukiwania.

Zamów