Reklama wideo na YouTube

Oferta i Cennik

Kto nie zagląda na wzięty serwis społecznościowy Youtube? Mało jest takich. Znajdziesz na nim niemal każdego rodzaju produkcje multimedialne. Od krótkich, amatorskich filmików, przez seriale, najświeższe teledyski, na vlogach tematycznych kończąc. Miliony Polaków spędza tam czas, przesiadując na ulubionych kanałach lub szukając nowych treści. I tu otwiera się szansa dla Ciebie. Dostarcz nam dobrej jakości film reklamowy, a my go pomysłowo wykorzystamy w kampanii wideo na Youtube. Przypiszemy go precyzyjnie do grup docelowych odbiorców. Zrealizujemy cele pokrywające się z Twoimi ambicjami.

Zależnie od potrzeb i aktualnie przyjętej strategii: pomożemy Ci w budowie wizerunku marki, upowszechnimy istotne informacje na jej temat i stworzymy rozbudowany system rekomendacji. Wytypujemy najlepsze dostępne powierzchnie reklamowe dla reklam typu in-stream, discovery i innych. Zobaczysz swój filmik obok najliczniej oglądanych materiałów filmowych. Te będą powiązane z Twoją branżą lub odpowiednimi odbiorcami. Zbudujemy z Tobą świadomość marki i zaufanie wśród potencjalnych klientów. Pokaż im, że jesteś, i że masz dla nich coś specjalnego!

Co otrzymasz?

Marka musi się wyróżniać. Musi mieć logo stworzone przez ludzi, którzy wiedzą jak sprzedawać za pomocą obrazów, musi być spójna i zachęcać do utożsamienia się z nią. W Getso.pl wiemy jak to zrobić.

Minimalny budżet emisyjny: 300 zł
+ 12% od kwoty budżetu powyżej 1500 zł.

Cena od
250 zł
netto miesięcznie

Zamów
Zamów