Kreacja kampanii Google Ads

Oferta i Cennik

Konkurencja w e-biznesie staje się coraz bardziej zacięta. Chwila nieuwagi i wypadasz ze stawki bijącej się o najwyższe cele. Trudno odrobić dystans, który straci się na starcie wielkiej gonitwy. To prawda, ale z nami jest to możliwe. Wykorzystajmy razem możliwości promocji, jakie oferuje nam Google. Stwórzmy kampanię w Google Ads, pozyskajmy leady i podkręćmy sprzedaż. A może już komuś to zleciłeś, ale, hmm, umiarkowanie cieszą Cię efekty jego starań? To też żaden problem – opracujemy dla Ciebie środki zaradcze i skuteczną strategię.

Wtedy zaczniemy ją wprowadzać w życie. To nie takie trudne, kilka, no może kilkaset kliknięć i Twoje reklamy zaczną się wyświetlać wszędzie tam, gdzie to będzie wskazane. Czyli na desktopach i wyświetlaczach mobilnych, w które – jak zaczarowani! – będą się wpatrywali docelowi użytkownicy. W międzyczasie stworzymy struktury i motywy reklam. Przygotujemy angażujące treści. Odbiorca nie przejdzie obok nich obojętnym krokiem. Z ciekawością przeniesie się na Twoją docelową stronę www. Sprzedasz mu swój produkt, usługę – albo dasz cenne informacje o firmie. Zaproponujemy Ci korzystną strategię stawek.

Co otrzymasz?

Koszt kampanii uwarunkowany jest od typu kampanii, który ma zostać skonfigurowany na potrzeby klienta. Wartością bazową podanej kwoty granicznej jest stworzenie kompletnej kampanii tekstowej + elastycznych reklam banerowych (GDN + remarketing).

Estymowany czas przewidziany na stworzenie i wdrożenie kampanii wynosi minimum 10-12 godz. dla strony średniej wielkości.

Cena od
1000 zł
netto

Zamów
Zamów