Reklama GDN & Remarketing

Oferta i Cennik

Sieć reklamowa Google (GDN) sprawia, że możesz promować swoją markę, produkt czy usługę komu albo gdzie chcesz. Stanowi to dużą przewagę w stosunku do tradycyjnych rozwiązań marketingowych.  Nawet drobniejsi przedsiębiorcy mogą sobie na to pozwolić – bilansując koszty reklamy. Twoja reklama będzie się wyświetlała na stronach partnerów Google. Mówimy tu o wszelkiego rodzaju portalach (także największych), serwisach tematycznych, blogach, a także witrynach spokrewnionych z Google (YouTube, Gmail, itp.). Ta sieć reklamowa dociera do około 90% internautów!

Stworzymy dla Ciebie reklamę. Siłą perswazji przekonamy docelowych odbiorców do konkretnych działań (konwersji). Reklamy GDN można kierować na różne sposoby. W przypadku sklepów internetowych dużą skuteczność osiąga się poprzez remarketing. Ktoś już odwiedził Twoją stronę, przejrzał bogatą ofertę i wyraził tym swoje zainteresowanie. Nie zapomnijmy o nim, przypomnijmy mu się!

Twoje reklamy sprecyzujemy i wyświetlimy wg: zainteresowań, przekroju demograficznego, słów kluczowych, tematów stron docelowych i konkretnych adresów www.

Każde zadanie to dla nas wyzwanie. I możliwość zaprezentowania swoich możliwości. Zgłoś się do nas, a wspólnie wybierzemy jak najlepsze rozwiązania!

Co otrzymasz?

 • Odpowiedni dobór odbiorców sieci reklamowej
 • Kampanię remarketingową z różnymi segmentacjami listy odbiorców
 • Elastyczne reklamy GDN
 • Import kontekstowej listy adresów www (wydawców AdSense) powiązanych z Twoją branżą

+ jednorazowo kreacja graficzna reklam – 400 zł

Minimalny budżet emisyjny: 500 zł
+ 12% od kwoty budżetu powyżej 1500 zł.

Cena od
300 zł
netto miesięcznie

Zamów

Co Zyskujesz?

 • 1

  Świadomość marki

  Zwiększysz rozpoznawalność swojej marki lub produktu w przestrzeni internetowej dzięki tysiącom wyświetleń i kliknięć w reklamy.

 • 2

  Zainteresowanie ofertą

  Zdobędziesz zainteresowanie użytkowników Twoim produktem lub usługą. Dotrzesz do najbardziej zaangażowanych osób!

 • 3

  Ruch i konwersje

  Pozyskasz od razu wartościowy ruch na stronie, który umiejętnie zamienimy w liczne konwersje oraz transakcje zakupowe.

 • 4

  Lojalność i remarketing

  Zbudujesz mocną relację z użytkownikiem oraz dotrzesz do nich ponownie w ramach kampanii remarketingowej. Nie pozwól o sobie zapomnieć!

Zamów